cr-warez

Cr-Warez & Enderro.Net
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sa shpejtë mund të shkruani në Tastierë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
zubO.k
Admin
avatar

Numri i postimeve : 5
Join date : 20/12/2009
Age : 25

MesazhTitulli: Sa shpejtë mund të shkruani në Tastierë   Thu Apr 15, 2010 7:52 am

Doni te shikoni se sa shpejt mund të shkruani me tastiere.Shkoni në këtë website dhe filloni të shtypni fjalë që janë me të trasha, dhe shkruani fjalët saktë, dhe pas 60 sekondash do të shfaqet një bar aty mund të shihni se sa shpejt mund të shkruani.

Vizitoni kete website:

http://speedtest.10-fast-fingers.com/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://blackangels.gogoo.us
 
Sa shpejtë mund të shkruani në Tastierë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shokët e Atjon Zhitit nuk mund të besojnë se ai nuk jeton më (FOTO)
» Thaçi: Presidenti do të zgjidhet nga PDK-ja
» Esat Ahmeti:Ai që nuk e njeh veten, nuk mund ta njohë as tjetrin
» Kristaq Shabani:Lajthitje e të lajthiturve?!A mund të ngacmohet zjerrmi?!
» Xhavat Rexhaj:SI MUND TË JETOHET NË NJI SHOQËRI KU VRASËSIT E BURRAVE TË SHQUAR SHQIPTARË SORROLLATEN LIRSHËM?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
cr-warez :: Mësime [Tutoriale] :: Mësime dhe Tutoriale-
Kërce tek: